KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Fotografi 15124910
nr 1512 4910
Pär Lundqvist
(f. 1937), Sverige
Fotografi, "Bäckgrytan Ramundberget 1983". Signerad, daterad 1983. Bildmått: 22,5x22,5 cm, yttermått inklusive ram: 41x44 cm
Pär Lundqvist, svensk fotograf född 1937.
måndag 19 december 2022
kl 19:31:12